total: €0.00 to checkout

Panel walk gate accessories

Furtki panelowe to elementy panelowego systemu ogrodzeniowego. Wyglądają podobnie jak przęsła, jednak zamknięte są w solidnych stalowych ramach. Furtka panelowa, podobnie jak całe ogrodzenie panelowe, jest przystosowana do samodzielnego montażu. Musisz jednak pamiętać o odpowiednich akcesoriach montażowych (słupkach, kotwach, zawiasach, szyldzie) oraz o właściwym zabezpieczeniu furtki zamkiem antywłamaniowym. Przydatnym rozwiązaniem jest też elektrozaczep, w który warto od razu wyposażyć furtkę.

Dostępne w naszym sklepie akcesoria do furtki panelowej są w większości uniwersalne, jednak śmiało możesz skonsultować swój wybór z jednym z naszych specjalistów – zapraszamy!

Sklepzogrodzeniami.pl = Jak możemy Ci pomóc

No products matching your criteria have been found.

Hinges and for panel walk gates szyldy

Zawiasy to jeden z najważniejszych elementów montażowych furtki, który umożliwia jej płynne otwieranie i zamykanie. W przypadku furtki panelowej świetnie sprawdzą się najprostsze, uniwersalne zawiasy kolankowe zabezpieczone przed rdzewieniem powłoką cynkową. Aby zamocować je na słupku betonowym, powinieneś kupić także specjalne mocowanie – płytkę z regulowaną nakrętką.

Drugim niezbędnym elementem do montażu furtki jest szyld, który mocuje się na słupku, do którego furtka się zamyka, a który należy dobrać ze względu na rodzaj montowanego zamka.  

Locks for panel walk gates 

Your panel walk gate should be well-protected. In order to achieve that, you can use with an electric strike.

Furtkę panelową powinieneś odpowiednio zabezpieczyć. Może to być np. zamek hakowy z wkładką wpuszczaną w drzwi połączony z elektrozaczepem – wtedy zamiast klasycznych klamek zamontuj pochwyty. Świetnie sprawdzą się też zamki dobrze zabezpieczone przed wyłamaniem furtki, np. typu fortylock, których montaż zajmuje dosłownie kilka sekund. Furtkę możesz także zabezpieczyć za pomocą zwory magnetycznej lub wykorzystać standardowe rozwiązanie – zamek z wkładką bębenkową. 

Handles for panel walk gates

Ostatni niezbędny element do montażu furtki panelowej to klamka lub pochwyty w przypadku elektrozaczepu czy zwory magnetycznej. Jeśli montujesz standardowy zamek, to klamka będzie częścią w pełni uniwersalną. Może jednak mieć różny kształt i być wyprodukowana z odmiennych materiałów. To może być stal nierdzewna lub tworzywo sztuczne – trwały plastik. Odpowiednią część dobierz w stosunku do osobistych preferencji. Ważne, by klamka była trwała i odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Please remember that it is one of the most used elements of your walk gate. 

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium